eas rahastus logo eestikeelne citydental

CityDental Hambakliiniku virtuaaltuur

Meil on rõõm jagada Teiega meie kliinikust valminud 3D virtuaaltuuri.

citydental virtuaalkliinik tuur3d vr

UURI LÄHEMALT

V

I

R

T

U

A

A

L

K

L

I

I

N

I

K

CityDental Hambakliiniku virtuaaltuur

Meil on rõõm jagada Teiega meie kliinikust valminud 3D virtuaaltuuri.

citydental virtuaalkliinik tuur3d vr

UURI LÄHEMALT

V

I

R

T

U

A

A

L

K

L

I

I

N

I

K

Oleme avatud: E - N 09.00 - 19.00  R 09.00 - 17.00  L - P Suletud    (+372) 5919 8112 | info@citydental.ee    finland   english    estonia

Hambakaunistused

HAMBAKAUNISTUSED on tillukesed kullast, hõbedast ja/või vääriskividest kujukesed, mis liimitakse hambale ilma hambaemaili kahjustamata.

Hambakaunistuse paigaldamine on sarnane hambatäidise paigaldamisele. Pind töödeldakse happega, lisatakse täidise sidusaine ja seejärel õhuke kiht täidismaterjali, mille keskele asetatakse hambakaunistus. Kogu protseduuriks kulub ca 15 minutit ning eriti meeldivaks teeb selle asjaolu, et see on absoluutselt valutu.

Hambakaunistuste paigaldamine on hammastele absoluutselt kahjutu ning soovi korral saab need hambaid vigastamata eemaldada. Veidi keerukam on hammastele paigaldada vääriskive (safiirid, teemandid, rubiinid jne), kuna need on suhteliselt kõrged ning vajavad mõnikord korraliku kinnituse tagamiseks hamba kerget lihvimist.

Korralikult paigaldatud ja hooldatud hambakaunistus püsib aastaid, kuid ettevaatamatu tegutsemine (kõva toidu närimine, traumad jms) võivad selle liiga vara lahti murda. Kui hambakaunistus õnnestub üles leida, saab selle soovi korral enamasti samasse kohta tagasi liimida. Hambakaunistusega hambaid saab ka suuhügienist professionaalsete vahendite abil puhastada, sest liimi alla jääv hamba osa puhastamist ei vaja, kuna on bakterite eest kaitstud.

citydental hambakliinik hambakaunistused tartus

Kliinikust:

CityDental hambakliinik asub Tartu kesklinnas, Ülikooli 4. Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09.00 - 19.00
09.00 - 17.00
SULETUD

Info ja broneerimine:

Mobiil: (+372) 59 198 112
Telefon: (+372) 7 333 474
E-post: info@citydental.ee

Jälgi meid Facebookis:   

 

medicredit citydentalhambakliinik

 

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu.

Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

Uuri lähemalt

 invainfo ikoon 
 parkimine ikoon asukoht ikoon