PATSIENDI RAHULOLU UURINGUD

Hambaraviasutuse arenguks ja kvaliteetse raviteenuse osutamiseks on väga oluline patsientide rahulolu - rahulolu teenindusele ja rahulolu pakutavatele raviteenustele.

CityDental Hambakliinikule on äärmiselt oluline meie patsientide rahulolu ning selle uurimiseks ja analüüsimiseks oleme koostanud rahulolu küsitluse. Küsitlus on igapäevaselt kättesaadav kliiniku kodulehel ("Tagasiside vorm"), mille täitmine on vabatahtlik ja anonüümne. Rahulolu uuring ja patsientide tagasiside annavad infot kliiniku juhtkonnale ja meeskonnale milliseid tegevusi tuleks eelkõige kliinikusiseselt arendada ja millise teenuse/teenindusega on meie patsiendid rahul. 

Heade soovidega,

CityDental Hambakliinik

Kliinikust:

CityDental hambakliinik asub Tartu kesklinnas, Ülikooli 4. Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: City Hambakliinik OÜ
E-post: info@citydental.ee
Telefon: (+372) 5919 8112

Aadress: Ülikooli 4, 51013 Tartu
Reg. nr.: 12756625
Tegevusloa nr: L04481

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.
TAGASISIDE