eas rahastus logo eestikeelne citydental
Oleme avatud: E - N 09.00 - 19.00  R 09.00 - 17.00  L - P Suletud    (+372) 5919 8112 | info@citydental.ee    finland   english    estonia

Patsiendi rahulolu uuringud

Hambaraviasutuse arenguks ja kvaliteetse raviteenuse osutamiseks on väga oluline patsientide rahulolu - rahulolu teenindusele ja rahulolu pakutavatele raviteenustele.

CityDental Hambakliinikule on äärmiselt oluline meie patsientide rahulolu ning selle uurimiseks ja analüüsimiseks oleme koostanud rahulolu küsitluse. Küsitlus on igapäevaselt kättesaadav kliiniku kodulehel ("Tagasiside vorm"), mille täitmine on vabatahtlik ja anonüümne. Rahulolu uuring ja patsientide tagasiside annavad infot kliiniku juhtkonnale ja meeskonnale milliseid tegevusi tuleks eelkõige kliinikusiseselt arendada ja millise teenuse/teenindusega on meie patsiendid rahul. 

Heade soovidega,

CityDental Hambakliinik

Kliinikust:

CityDental hambakliinik asub Tartu kesklinnas, Ülikooli 4. Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09.00 - 19.00
09.00 - 17.00
SULETUD

Info ja broneerimine:

Mobiil: (+372) 59 198 112
Telefon: (+372) 7 333 474
E-post: info@citydental.ee

Jälgi meid Facebookis:   

 

medicredit citydentalhambakliinik

 

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu.

Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

Uuri lähemalt

 invainfo ikoon 
 parkimine ikoon asukoht ikoon