KVALITEETNE PILTDIAGNOSTIKA


3D röntgen ehk koonuskimp kompuutertomograaf võimaldab teha nii kahe kui kolmemõõtmelisi röntgenpilte lõualuudest ja hammastest.piltdiagnostika kasutamine citydental

Kahemõõtmeliselt panoraamröntgenilt on võimalik vaadelda hambaauke, mis muidu võivad silmale jääda märkamatuks. Lisaks annab pilt võimaluse diagnoosida (tarkuse)hammaste lõikumishäireid, lõualuude põletikke ja tsüste. Uus pilt on mõistlik teha iga paari aasta möödudes.

3D röntgen võimaldab teha ülesvõtte kuni 45mikroni täpsusega. See tähendab, et ka väikseim patoloogia saab diagnoositud. Röntgenit kasutatakse põhiliselt keerulise kuluga juurekanalite vaatlemiseks ja hambas kulgevate mikromõrade diagnoosimiseks. Lisaks saame 3D röntgeniga digitaalselt eelplaneerida implantaatide asetamise või tarkusehammaste eemaldamise.

NÄIDISPILDID:

OPTG:

optg citydental

CBCT:

cbct citydental

 CBCT (endo vaade 75 mikroni täpsusega):

cbct tapne citydental

Implantatsiooni planeerimine:

implantatsiooni planeerimine citydental

Kliinikust:

CityDental hambakliinik asub Tartu kesklinnas, Ülikooli 4. Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: City Hambakliinik OÜ
E-post: info@citydental.ee
Telefon: (+372) 5919 8112

Aadress: Ülikooli 4, 51013 Tartu
Reg. nr.: 12756625
Tegevusloa nr: L04481

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.
TAGASISIDE