SUU JA NÄONAHA KASVAJATE EEMALDAMINE

Suu limaskesta ja näonaha kasvajad on väga levinud haigused. Noortel esineb nahal kõige sagedasemini healoomulisi tüükaid ja sünnimärke, vananedes suureneb UV-kiirgusest põhjustatud keratooside ja nahavähi esinemissagedus.  Nahakasvajate kaardistamine ja kontroll toimub dermatoloogi vastuvõtus. Vajadusel eemaldab näonaha kasvaja näo-ja lõualuudekirurg.

Suuõõne kontrolli teostab hambaarst. Kõik suu limaskestale tekkinud moodustised ja haavandid, mis ei ole kadunud kahe nädala möödudes vajavad kontrolli või eemaldamist.

Kliinikust:

CityDental hambakliinik asub Tartu kesklinnas, Ülikooli 4. Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: City Hambakliinik OÜ
E-post: info@citydental.ee
Telefon: (+372) 5919 8112

Aadress: Ülikooli 4, 51013 Tartu
Reg. nr.: 12756625
Tegevusloa nr: L04481

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.
TAGASISIDE