LÕUALUUTSÜSTIDE EEMALDAMINE


Rakkudest, millesti hambad moodustuvad võib areneda lõualuude tsüst. Seetõttu on vajalik käia vähemalt kord aastas hambaarstil kontrollis ja iga kahe aasta möödudes teha uus panoraamröntgen. Eriti juhul kui patisendil on lõikumata (tarkuse-)hambaid või esineb hammastega seotud kaebusi.

Lõualuude tsüst on aeglase kasvuga heloomuline moodustis, kuid pika aja jooksul põhjustab lõualuude destruktsiooni ja kasvades ka kõrvalhammaste kahjustust.  Õigeaegse diagnoosimis korral on võimalik moodustis eemaldada valutult lokaalanesteesias. 

 Cyst1.jpg

Kliinikust:

CityDental hambakliinik asub Tartu kesklinnas, Ülikooli 4. Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: City Hambakliinik OÜ
E-post: info@citydental.ee
Telefon: (+372) 5919 8112

Aadress: Ülikooli 4, 51013 Tartu
Reg. nr.: 12756625
Tegevusloa nr: L04481

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.
TAGASISIDE