SUU JA NÄONAHA KASVAJATE EEMALDAMINE

Suu limaskesta ja näonaha kasvajad on väga levinud haigused. Noortel esineb nahal kõige sagedasemini healoomulisi tüükaid ja sünnimärke, vananedes suureneb UV-kiirgusest põhjustatud keratooside ja nahavähi esinemissagedus.  Nahakasvajate kaardistamine ja kontroll toimub dermatoloogi vastuvõtus. Vajadusel eemaldab näonaha kasvaja näo-ja lõualuudekirurg.

Suuõõne kontrolli teostab hambaarst. Kõik suu limaskestale tekkinud moodustised ja haavandid, mis ei ole kadunud kahe nädala möödudes vajavad kontrolli või eemaldamist.

Kliinikust:

Kuressaare CityDental Hambakliinik asub “Ajamaja” ärikeskuse 3. korrusel.

Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - R 

P  

 

09:00 - 17:00
Kokkuleppel
Suletud

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: CityDental Kuressaare OÜ
E-post: kuressaare@citydental.ee
Telefon: (+372) 5194 4828

Aadress: Tallinna 16, 93819 Kuressaare
Reg. nr.: 16091832
Tegevusloa nr: L04530

Oleme avatud:

E - R 

P  

 

09:00 - 17:00
Kokkuleppel
Suletud

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.