HAMMASTE RAVI

HAMBARAVI on hambadefektide parandamine erinevate täidismaterjalidega.

Tänapäeval kasutatakse hammaste täidisematerjalidena:

1) klaasionomeertsementi;
2) komposiiti;
3) kulda, komposiiti ja portselani.

Neist kaks esimest täidist tehakse valmis ühel visiidil otse hambaravitoolis. Viimasena nimetatud eeldavad mitmeid visiite, sest täidised valmistatakse hambalaboris.

Klaasionomeer:

Klaasionomeer on täidismaterjalide üks liik, mida kasutatakse piimahammaste ja igemeserva juures asetsevate kahjustuste raviks. See on bioloogiliselt hambasõbralik, kuid rabe ja kiiresti kuluv, mistõttu ei sobi suureks mälumispinna täidiseks.

Komposiittäidised:

Komposiit on täidismaterjalide üks liik, mida kasutatakse nähtavate ja tänapäeval üha enam ka tagumiste hammaste ravil. Materjalid siiski täiustuvad pidevalt. Komposiiti kõvastatakse ultraviolettvalguse abil. Täidist polümeriseeritakse väikeste osade kaupa, et vältida kootumist. Komposiit kinnitub hamba külge erilise sidusaine abil. Komposiit võimaldab muuta hamba kuju ja värvi.

Kullast, komposiidist ja portselanist panused:

Antud täidiste valmistamiseks puuritakse välja vana täidis ja kaariese poolt kahjustatud pehmenenud hambakude. Tekkinud hambaauk prepareeritakse õigekujuliseks, mille järel võetakse sellest jäljend. Selle jäljendi järgi valmistab hambatehnik laboris hambaauku täpselt istuva täidise, mille hambaarst kinnitab hambasse. Keraamilisest massist täidis tehakse täpselt hamba värvi ja sobib seega nähtavale kohale.

Hambalaboris valmistatud täidised on tunduvalt kallimad tavalistest vastuvõtul valmistatavatest, kuid teenivad ennast tagasi hea vastupidavuse ja väljanägemisega. Panusega võib parandada ka esihamba häirivat värvi või kuju - selleks kasutatakse laminaate.

Kliinikust:

Kuressaare CityDental Hambakliinik asub “Ajamaja” ärikeskuse 3. korrusel.

Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - R 

P  

 

09:00 - 17:00
Kokkuleppel
Suletud

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: CityDental Kuressaare OÜ
E-post: kuressaare@citydental.ee
Telefon: (+372) 5194 4828

Aadress: Tallinna 16, 93819 Kuressaare
Reg. nr.: 16091832
Tegevusloa nr: L04530

Oleme avatud:

E - R 

P  

 

09:00 - 17:00
Kokkuleppel
Suletud

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.