HAMBARAVI ÜLDNARKOOSIS

Üldnarkoosis teostatakse hambaravi füüsilise või vaimse puudega või raske ülddiagnoosiga lapsele, keda pole koostöövõime puudumise või muu põhjuse tõttu võimalik tavameetodil ravida. Hambaravi üldnarkoosis pakub CityDental Hambakliinik koostöös Kuressaare Haiglaga.

Enamasti on meie narkoosiravi patsientideks lihtsalt väga kartlikud lapsed, keda proovitakse korduvalt mõjutada, et saavutada kontakti hambaravitoolis ravi läbiviimiseks. Kuid nähes, et koostöö ei suju ja on suurenenud vajadus hambaraviks, on võimalus antud ravi teostada ka üldnarkoosis.

NB! Peab mõistma, et üldnarkoosis ravi ostutamine on kõige viimane meede ning eelnevalt tuleks proovida korduvalt raviteenust läbi viia ravitoolis, vajadusel vahetades ka erinevaid hambaarste lapsega usaldusliku suhte loomiseks.

Tingimused üldnarkoosis hambaraviks:

!!! Narkoosis hambaraviteenuse vajalikkuse üle otsustab hambaarst konsultatsiooni visiidil, mis toimub CityDental Kuressaare Hambakliinikus (Tallinna tn 16, Kuressaare, 3.korrusel).

    • Esmane konsultatsioon ja täpsemate juhiste andmine narkoosis raviks toimub CityDental Kuressaare hambakliinikus, kuhu on võimalik ka teistel hambaarstidel suunata lapspatsiendid konsultatsioonile üldnarkoosis hambaravi osutamiseks.
    • Seejärel räägime üle narkoosis ravi täpsemad asjaolud, võimalusel teeme panoraampildi ja kontrollime üle suuõõne olukorra - kokkuvõttes veendume, et raviteenust ei ole võimalik pakkuda hambaravitoolis.
    • Kui patsient (ja vanemad) on narkoosis raviga nõus, toimub edasiselt enne üldnarkoosis ravi anestesioloogi vastuvõtt Kuressaare haiglas ning seejärel sealsamas ka üldnarkoosis hambaravi.

Raviteenuse eest tasumise kord:

Raviteenuse eest tasub Eesti Haigekassa teatud näidustustel ning sellisel juhul on see patsiendi jaoks tasuta. Näidustus tasuta narkoosis hambaraviteenuse osutamiseks selgitatakse välja kohtumisel hambaarstiga.

Haigekassa poolt tasustatud hambaravi üldnarkoosis saavad:

1) alla 19- aastased lapsed, keda ei ole võimalik koostöö puudumise tõttu ravida hambaravitoolis;

2) lapsed ja täiskasvanud, kellel on füüsiline või vaimne puue, mis takistab ravikabinetis hambaraviteenuse pakkumist. Selleks võivad olla näiteks erinevat tüüpi kaasasündinud või omandatud haigused, millega kaasnevad näiteks tahtele allumatud liigutused, võimetus pikemat aega suud lahti hoida, püsida liikumatult jne.

!!! Hetkel puudub võimalus üldnarkoosis (hamba)raviteenuse osutamine täiskasvanud inimestel, kellel ei ole ülaltoodud näidustusi, ning kes seda näiteks lihtsalt hambaravihirmu tõttu soovivad.Kliinikust:

Kuressaare CityDental Hambakliinik asub “Ajamaja” ärikeskuse 3. korrusel.

Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - R 

P  

 

09:00 - 17:00
Kokkuleppel
Suletud

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: CityDental Kuressaare OÜ
E-post: kuressaare@citydental.ee
Telefon: (+372) 5194 4828

Aadress: Tallinna 16, 93819 Kuressaare
Reg. nr.: 16091832
Tegevusloa nr: L04530

Oleme avatud:

E - R 

P  

 

09:00 - 17:00
Kokkuleppel
Suletud

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.