HAMBARAVI

Pakume oma patsientidele professionaalset ja kvaliteetset raviteenust, mille hulka kuuluvad hambaravi, suukirurgia ja implantoloogia ning esteetlised protseduurid.

Eesti Haigekassa tasub hambaravi eest järgnevatel juhtudel:

  • Hambaproteeside hüvitis 260 eurot 3 aasta jooksul töövõimetus- ja vanaduspensionäridele ning üle 63-aastastele ravikindlustatud isikutele.
  • Hambaravi hüvitis 85 eurot aastas rasedatele, alla 1-aastaste laste emadele ja üldhaigustest tingitud suurenenud hambaravi vajadusega patsientidele.
  • Hambaravi hüvitis 85 eurot aastas töövõimetus- ja vanaduspensionäridele ning üle 63-aastastele ravikindlustatud isikutele
  • Hambaravi hüvitis üle 19-aastastele isikutele 40 eurot aastas
  • CityDental Hambakliinikul on Haigekassa leping "alla 19-aastaste laste hambaraviks", mistõttu on lastele hambaravi TASUTA!


NB! Kui soovite broneeritud aega muuta või tühistada, palume Teil sellest teavitada vähemalt 12-24h varem e-maili teel või helistades kliiniku telefonile!

CityDental hambakliinikul on õigus korduvalt ette teatamata ravile mitteilmumise korral küsida patsiendilt lisatasu 20 €.

Kliinikust:

Kuressaare CityDental Hambakliinik asub “Ajamaja” ärikeskuse 3. korrusel.

Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - R 

P  

 

09:00 - 17:00
Kokkuleppel
Suletud

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: CityDental Kuressaare OÜ
E-post: kuressaare@citydental.ee
Telefon: (+372) 5194 4828

Aadress: Tallinna 16, 93819 Kuressaare
Reg. nr.: 16091832
Tegevusloa nr: L04530

Oleme avatud:

E - R 

P  

 

09:00 - 17:00
Kokkuleppel
Suletud

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.