HAMMASTE VALGENDAMINE

HAMMASTE VALGENDAMIST pakume patsientidele, kes soovivad, et nende hambad oleksid heledamad. Valgendada on võimalik ainult oma hambaid, kuna kroonid ja täidised valgendamisel oma värvust ei muuda.

Oluline on, et enne valgendamist oleksid ravitud kõik hambaaugud ning eemaldatud hambakivi. Enne hammaste valgendamist on väga keeruline prognoosida, kui palju hammaste värvus täpselt muutub, kuna värvimuutuse põhjuseid on erinevaid.

Hambaid on võimalik valgendada nii kodus kui ka ravikabinetis olles hambaarsti vastuvõtul!

KODUNE HAMMASTE VALGENDAMINE:

Patsiendile valmistatakse spetsiaalsed valgenduskaped, mille jaoks hambaarst võtab esimesel visiidil jäljendid ja labor teeb nende järgi kaped. Hambaarst informeerib patsienti valguskapede -ja geeli õigest kasutamisest. Kodusel valgendamisel tuleb hoida geeliga kapesid suus 6-8 tundi.

Tuleb arvestada võimalusega, et valgenduse ajal võivad muutuda hambad tundlikuks, kuid see kaob peale valgendust. Samuti ei ole soovituslik paari päeva jooksul peale valgendamist süüa ja juua tugevalt toidupigmente sisaldavaid toiduaineid!

ÜKSIKU HAMBA VALGENDAMINE:

Mõnikord võib hammas peale juureravi aja möödudes tumeneda. Kui hambareas on muutnud värvi üksik hammas, ei toimi sellele ülejäänud valgendusmeetodid. Sellisel juhul puuritakse hambale suulae või keelepoolsele pinnale väike auguke, eemaldatakse vana täidis ning hambasse asetatakse spetsiaalne valgendusgeel. Hambasse tekitatud auk suletakse ajutiselt täidisega ning protseduuri korratakse 3–5 päeva tagant kuni soovitud tulemuse saavutamiseni.

Kliinikust:

CityDental hambakliinik asub Tartu kesklinnas, Ülikooli 4. Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: City Hambakliinik OÜ
E-post: info@citydental.ee
Telefon: (+372) 5919 8112

Aadress: Ülikooli 4, 51013 Tartu
Reg. nr.: 12756625
Tegevusloa nr: L04481

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.
TAGASISIDE