HAMBARAVI MIKROSKOOBIGA

mikroskoobiga hambaravi citydental“Kui silmast jääb väheks"

Mikroskoop on muutunud asendamatuks abimeheks juureravis. Meie kliinikus oleval Leica mikroskoobil on kuni 40-kordse suurendamise võimalus. Lisaks on meie mikroskoobil nii HD foto kui ka video tegemise võimalus ning pilt on reaalajas kuvatav ekraanil, mis annab võimaluse kaasta patsienti ning selgitada protseduuril teostatud tööd läbi visuaalse foto või videomaterjali läbi.

Mikroskoobi abil on võimalik:

1. leida lisakanaleid
2. eemaldada vana juuretäidist
3. teostada juureravi ümberravi
4. leida murdunud instrumente
5. diagnoosida hambamurde

Lisaks saab mikroskoobiga teostada kogu suu läbivaatlust, eemaldada hambakivi, asetada täidist, teostada ettevalmistust kroonimiseks ning krooni tsementeerimist jpm.

Korraliku nähtavusega saab vähendada visiitide arvu ja tagada kvaliteetsema töö, mis kokkuvõttes vähendab ravikulutusi ja tõstab hamba eluiga. Mikroskoobil on hea valgustus, mida on võimalik väga täpselt suunata juurekanalisse nii, et ei teki varjusid. Sirge juurekanali korral on võimalik näha kanalit kogu pikkuses. Arsti seisukohalt võimaldab mikroskoop töötada sirge seljaga, tegemata kompromisse nähtavuses.

 

Kliinikust:

CityDental hambakliinik asub Tartu kesklinnas, Ülikooli 4. Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: City Hambakliinik OÜ
E-post: info@citydental.ee
Telefon: (+372) 5919 8112

Aadress: Ülikooli 4, 51013 Tartu
Reg. nr.: 12756625
Tegevusloa nr: L04481

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.
TAGASISIDE