HAMBAKAUNISTUSED

HAMBAKAUNISTUSED on tillukesed kullast, hõbedast ja/või vääriskividest kujukesed, mis liimitakse hambale ilma hambaemaili kahjustamata.

Hambakaunistuse paigaldamine on sarnane hambatäidise paigaldamisele. Pind töödeldakse happega, lisatakse täidise sidusaine ja seejärel õhuke kiht täidismaterjali, mille keskele asetatakse hambakaunistus. Kogu protseduuriks kulub ca 15 minutit ning eriti meeldivaks teeb selle asjaolu, et see on absoluutselt valutu.

Hambakaunistuste paigaldamine on hammastele absoluutselt kahjutu ning soovi korral saab need hambaid vigastamata eemaldada. Veidi keerukam on hammastele paigaldada vääriskive (safiirid, teemandid, rubiinid jne), kuna need on suhteliselt kõrged ning vajavad mõnikord korraliku kinnituse tagamiseks hamba kerget lihvimist.

Korralikult paigaldatud ja hooldatud hambakaunistus püsib aastaid, kuid ettevaatamatu tegutsemine (kõva toidu närimine, traumad jms) võivad selle liiga vara lahti murda. Kui hambakaunistus õnnestub üles leida, saab selle soovi korral enamasti samasse kohta tagasi liimida. Hambakaunistusega hambaid saab ka suuhügienist professionaalsete vahendite abil puhastada, sest liimi alla jääv hamba osa puhastamist ei vaja, kuna on bakterite eest kaitstud.

citydental hambakliinik hambakaunistused tartus

Kliinikust:

CityDental hambakliinik asub Tartu kesklinnas, Ülikooli 4. Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: City Hambakliinik OÜ
E-post: info@citydental.ee
Telefon: (+372) 5919 8112

Aadress: Ülikooli 4, 51013 Tartu
Reg. nr.: 12756625
Tegevusloa nr: L04481

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.
TAGASISIDE