HAMBARAVI

Pakume oma patsientidele professionaalset ja kvaliteetset raviteenust, mille hulka kuuluvad hambaravi, suukirurgia ja implantoloogia ning esteetlised protseduurid.

Eesti Haigekassa tasub hambaravi eest järgnevatel juhtudel:

  • Hambaproteeside hüvitis 260 eurot 3 aasta jooksul töövõimetus- ja vanaduspensionäridele ning üle 63-aastastele ravikindlustatud isikutele.
  • Hambaravi hüvitis 85 eurot aastas rasedatele, alla 1-aastaste laste emadele ja üldhaigustest tingitud suurenenud hambaravi vajadusega patsientidele.
  • Hambaravi hüvitis 85 eurot aastas töövõimetus- ja vanaduspensionäridele ning üle 63-aastastele ravikindlustatud isikutele
  • Hambaravi hüvitis üle 19-aastastele isikutele 40 eurot aastas
  • CityDental Hambakliinikul on Haigekassa leping "alla 19-aastaste laste hambaraviks", mistõttu on lastele hambaravi TASUTA!

HAMBAKLIINIKU PÜSISOODUSTUSED:

Tudengitele hambaravi -15%
Pensionäridele hambaravi -15%
Rasedatele hambaravi -15%

* Soodustused ei kehti proteesi- ja implantoloogiatöödele!

NB! Kui soovite broneeritud aega muuta või tühistada, palume Teil sellest teavitada vähemalt 12-24h varem e-maili teel või helistades kliiniku telefonile!

CityDental hambakliinikul on õigus korduvalt ette teatamata ravile mitteilmumise korral küsida patsiendilt lisatasu 20 €.

Kliinikust:

CityDental hambakliinik asub Tartu kesklinnas, Ülikooli 4. Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: City Hambakliinik OÜ
E-post: info@citydental.ee
Telefon: (+372) 5919 8112

Aadress: Ülikooli 4, 51013 Tartu
Reg. nr.: 12756625
Tegevusloa nr: L04481

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.
TAGASISIDE