TÄITESÜSTID

Vananemisvastaste preparaatide eksperdid laborist FILLMED töötavad välja esteetilisi ja kosmeetilisi ravilahendusi, kasutades hüaluroonhapet ja kõrge efektiivsusega toimeaineid ning on esteetilisele meditsiinile pühendunud alates 1978. aastast.

Tutvustus:

Art Filler seeria töötas välja, valmistas ja lasi 2016. aastal välja firma Laboratoires Fillmed. Art Filler hüaluroonhappel põhinev eksklusiivne fillerite kollektsioon on mõeldud pindmiste ja sügavate kortsude silumiseks, huulte mahu suurendamiseks ning näokontuuri ja mahu loomiseks/taastamiseks.

Preparaatide erilisus seisneb uurimis- ja töötlusalastes uuendustes: nimelt Tri-Hyal tehnoloogias. 

Geelid on valmistatud mitteloomset päritolu hüaluroonhappest ning sellel on ideaalne tasakaal vabade pikkade ahelate hüaluroonhappe ning väga pikkade ahelate hüaluroonhappe vahel. Iga selle seeria toode on välja töötatud arvestades ravi täpset eesmärki.

Preparaadid:

Art filler universal - täitesüst, mis on spetsiaalselt loodud miimiliste ja sügavate kortsude jaoks. Samuti saab seda kasutada huulte suurendamiseks. Preparaat lisab koemahtu regioonidesse, kus see vanuse tõttu vähenenud on. 

Art Filler Lips - üks neljast Art Filler seeria täiteainetest, mille tekstuur aitab ainet ühtlaselt naha all jaotada, et saada suured, volüümikad ning mahlakad huuled. Filorga Art Filler Lips suurendab ja rõhutab huulte kontuuri ja huuli, samas niisutades kuivi ja lõhenevaid huuli. 

Art Filler Volume - hüaluroonhappel põhinev täiteaine, mis on välja töötatud näo mahu ja kontuuride suurendamiseks. Selle tekstuur sobib ideaalselt näo modelleerimiseks andes loomuliku tulemuse. Preparaadis kasutatav hüaluroonhape ja selle kõrge sisaldus tagab pikaajalise tulemuse.

Art filler fine lines - mõeldud kortsude täitmiseks.

Kliinikust:

CityDental hambakliinik asub Tartu kesklinnas, Ülikooli 4. Meie kaasaegselt sisustatud kliinikus pakume oma patsientidele hambaravi, juureravi, suukirurgia, implantoloogia ja proteesimise alaseid teenuseid.

Kliiniku kollektiiv on sõbralik ja annab endast parima, et muuta meie patsientidele olemine mugavaks ja teenindus kõrgelt hinnatavaks!

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Info & Broneerimine:

Hambaravi finantseerimine:

Meie kliinikul on leping Medicredit OÜ'ga, mis pakub patsientidele ainult meditsiini- protseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Laenu abil on võimalus finantseerida hambaravi (sh. proteeside valmistamine, hambaimplantaatide asetamine).

UURI LÄHEMALT

CITYDENTAL HAMBAKLIINIK:

Ettevõte: City Hambakliinik OÜ
E-post: info@citydental.ee
Telefon: (+372) 5919 8112

Aadress: Ülikooli 4, 51013 Tartu
Reg. nr.: 12756625
Tegevusloa nr: L04481

Oleme avatud:

E - N 

L - P  

 

09:00 - 19:00
09:00 - 17:00
SULETUD

Liitu meie uudiskirjaga:

* Värskeimate uudiste ja eripakkumiste saamiseks, liituge meie uudiskirjaga.
TAGASISIDE